₺119,90 KDV Dahil
₺179,00 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Yeni Ürün
₺285,90 KDV Dahil
₺449,50 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Yeni Ürün
₺155,90 KDV Dahil
₺499,50 KDV Dahil
%69 İndirim
%69İndirim
Yeni Ürün
1

TONİK, SAĞLIKLI CİLDİN TEMELİNİ OLUŞTURAN TEMİZLİĞİ SAĞLAYAN ÜRÜN
 

Sağlıklı bir cildin temelinde, etkili bir temizlik yatmaktadır. Su ve sabun kullanarak sağlanamayacak olan derinlemesine temizliğin en etkili yöntemi uygun tonik kullanmak olarak öne çıkmaktadır. Tonikler ile sağlıklı sonuçlar alabilmenin yolu cilt tipine uygun ürünlerin tercih edilmesi olacaktır.
 

Tonik İle Ciltte Derinlemesine Temizlik Yapmak Mümkün Olacak

Tonik, ciltte derinlemesine temizlik imkanı sunan bir kozmetik ürünü olarak tasarlanmıştır. Formülünde yer alan bileşenler sayesinde ciltte etkili bir temizlik imkanı sunan ürün, aynı zamanda ferah ve canlı bir görünüm imkanı da sunmaktadır.

En iyi tonik, cilt tipine en uygun ürün olarak değerlendirilmelidir. Ürün seçimi yapılmadan önce cilt tipine ilişkin net bilgilere sahip olmak, sağlıklı tercih yapılması için ön koşul olarak değerlendirilmektedir. Yağlı, kuru ya da karma cilde sahip olanlar farklı ürünler kullanmalıdır. Aksi halde etkili sonuç almak mümkün olmayacaktır. Garnier tonik, her cilt tipine uygun çözümler sunmaktadır.
 

Yağlı Ciltler İçin Yüz Toniği Seçimi Farklı Alternatifler Sunmakta

Yağlı bir cilde sahip olanlar, sebum üretimi yoğun olan ciltler anlamına gelmektedir. Bu da parlama ile birlikte sivilceye ve gözenekli  bir görünüme yol açmaktadır. Bu tarz cilde sahip olanlar için en ideal seçim yağlı ciltler için tasarlanan yüz toniği kullanmak olacaktır. Seçilecek ürünün bileşenleri arasında yağlanmayı önleyecek kil, kükürt, glikolik asit ve salisilik asit gibi etken maddelerin bulunduğundan emin olunmalıdır.

Yağlı ciltler için gözenekleri sıkılaştırıcı tonik seçimi de doğru bir tercih olacaktır. Bu sayede çok daha sağlıklı bir cilde sahip olunabilecektir. Loreal tonik ürünleri arasında yağlı ciltler için ideal çözümler sunan formüller bulunmaktadır.
 

Kuru Ciltler İçin Yüz Toniği Nemlendirici Etki De Yaratmalı

Kuru ciltler için tercih edilecek yüz toniği, derinlemesine temizliğin yanı sıra nemlendirici etki de yaratmalıdır. Kuru ciltler kuru ve mat bir görüntü sergilemektedir. Daha canlı görünen, nefes alan ve sağlıklı bir yapıya bürünmesi gereken kuru ciltlerin ilacı, nemlendirici etkili yüz temizleme toniği çeşitleri olacaktır.

Kuru ciltler için tasarlanan yüz temizleme toniği formülünde mutlaka hyaluronik asit bulunmalıdır. Ayrıca gliserin ile E ve C vitamini takviyeli temizleme ürünleri birden fazla etkinin ortaya çıkmasına imkan tanıyacaktır.
 

Karma Cilt Tipine Sahip Olanlar İçin En İyi Tonik Farklı Seçenekleri Sunan Ürünler

Karma cilt tipine sahip olanlar için en iyi tonik, farklı uygulama imkanı sunan ürünler olmaktadır. Alın, çene ve burun bölgesi yağlı, diğer alanlar kuru olan cilde sahip olanlar için buna uygun Gül suyu tonik çeşitleri bulunmaktadır. Farklı alanların aynı etki ile temizlenmesi ve desteklenmesi, doğal içerikli ürünler ile çok daha etkili sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Karma ciltler için hazırlanan formülde antioksidanlar ve nemlendirici bileşenler aynı anda bulunmalıdır. Birçok ürün tavsiyesi yapılsa da karma cilt tipine en uygun formül, gül suyu tonik olarak dikkat çekmektedir.
 

Gözenekleri Sıkılaştırıcı Tonik İle Sağlıklı Bir Cilde Kavuşmak Mümkün

Sağlıksız, kuru ve pul pul dökülen cilt için en iyi tonik, cildi bir yandan arındırırken, bir yandan da ihtiyaç duyduğu nem dengesini sağlamasına destek olan ürünlerdir. Cildin bozulan sebum dengesinin yerine getirilmesine imkan veren formüller arasında Garnier tonik ürünleri etkili sonuçlar vermektedir.

Etkili cilt temizliğinin temelini oluşturan ürünler, gözenekleri sıkıştıran tonik seçenekleri olarak öne çıkmaktadır. Gözeneklerin ortadan kalkması, kir ve yağ birikmesinin de önüne geçilmesi anlamına gelmektedir. Loreal tonik formülleri arasında etkili seçim sonuçlar ortaya çıkaran ürünler bulunmaktadır. Siz de cildinizde derinlemesine bir temizlik yapmak istiyor, uygun ürünler arıyorsanız Tikatti en doğru adres olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR