DOĞRU SEÇİLEN OJE İLE GÖZ ALICI TIRNAKLARA SAHİP OLABİLİRSİNİZ
 

Oje, kadın için en önemli kozmetik ürünlerinden biri olarak kabul edilmektedir. El ve tırnak güzelliğine çok büyük önem veren kadınlar, doğru seçilen ojeler ile göz alıcı bir güzelliğe kavuşabilmektedirler.
 

Oje Seçimi Ve Uygulaması Titizlik Gerektirmekte

Oje seçimi ve uygulaması son derece dikkat gerektiren bir süreç olarak kabul edilmektedir. Tırnakların ve ellerin güzel görünmesi, kadının da daha bakımlı olması için ojelerin doğru seçilmesi ile mümkün olmaktadır. Ojelerin renkleri mevsime, ten rengine ve giyilecek kıyafetlere göre belirlenmelidir. Doğru seçilen ojeler kadının parmaklarında mucizeler yaratırken, yanlış yapılacak seçimler ortaya kötü bir görüntü çıkaracaktır.

Oje çeşitleri seçimi kadar uygulaması da zor bir ürün olarak kabul edilmektedir. Ojenin sürülmesi el becerisi gerektiren ve her kadından bulunmayan bir özellik olarak öne çıkmaktadır. Ancak, bazı kurallara uyulması durumunda ojenin kusursuz bir şekilde sürülmesi mümkün olacaktır. Ojenin doğru uygulanabilmesi için fırçaya çok fazla ürün almamak gerekmektedir. Yeterli miktarda ojenin fırçada olduğundan emin olunmasının ardından tırnağın orta kısmından sürme işlemine başlanmalıdır. Daha sonra oje tırnağın yanlara doğru kaydırılmalı, tırnak etlerine temas ettirilmeden tüm tırnak yüzeyinin kaplandığından emin olunmalıdır.
 

Oje Renkleri Bazı Kriterler Dikkate Alınarak Belirlenmeli

Oje renkleri belirlenirken tüm bu kriterler göz önünde bulundurulmalıdır. Her renk tonunda ve çok geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği bulunmakta, marka marka tonlar arasında farklılıklar yaşanmaktadır. Kadının, kendisine en çok yakıştığına inandığı renk tonları üzerinde durması ve bunları kullanması doğru bir tercih olacaktır.

Gabrini oje modelleri, her tene uygun renk tonları ile kadınların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Genellikle canlı renklerin çok daha etkili sonuçlar verdiği bu marka, sektörde kaliteli ürünleri piyasaya süren özel kurumlardan biri olarak kabul edilmektedir. Gabrini oje, besleyici özelliklerinin yanı sıra uzun süre dayanabilen ürünler piyasaya sürmektedir.
 

Kırmızı Oje Renk Seçiminde En Çok Tercih Edilen Ürünler Arasında

Kırmızı oje, göz alıcı rengi ile cesur bir tarzı benimseyen kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Genellikle aynı renkteki ruj ile birlikte kullanılan kırmızı, her türlü kıyafet ile uyum sağlayabilmektedir. Dört mevsim değerlendirilebilen renkler arasında yer alan kırmızı oje, ellerin ve tırnakların çok daha fazla ön plana çıkmasını sağlamaktadır.

Tırnaklarında zıt renkleri taşımayı seven kadınların tercihleri arasında beyaz oje seçimi de yer almaktadır. Özellikle bahar ve yaz dönemlerinde sıklıkla tercih edilen beyaz renk, kontrast yaratacak kıyafetler ile son derece çarpıcı bir görünüm sunmaktadır. Ancak, diğer renklere oranla beyaz oje çeşitlerini taşımak çok daha zor olacaktır. Kısa süre içinde bozulabilen ve lekelenen beyazın sık sık yenilenmesi gerekmektedir.

Beyaz ve açık tenli kadınlara en çok yakışan renklerden biri de nude oje türleri olarak kabul edilmektedir. Fazla dikkat çekmeyen, ancak tırnakları her zaman bakımlı ve güzel gösteren ürünlerden biri olan nude oje, uzun süreli kullanım imkanı sunması nedeniyle de tercih edilmektedir.
 

Gotik Tarzı Benimseyen Kadınların Vazgeçilmezi Siyah Mat Oje

Gotik giyim tarzını benimseyen ve marjinal bir görünüm arayan kadınların tercihi olan siyah mat oje son derece farklı bir görünüm sunmaktadır. Mat oje çeşitleri arasında en dikkat çeken ürün olan siyah mat oje, kullanımı en çok  ve kolay bozulan ojeler arasında gösterilmektedir.

Özel geceler, düğün ve nişan gibi etkinlikler için hazırlanan kadınlar farklı oje renkleri tırnaklarının daha da süslü olmasını istemektedirler. Bu aşamada devreye giren simli oje seçimi, kadınların taleplerini karşılayabilen ürünlerdir. Simli oje çeşitlerinin yanı sıra bordo oje de etkinlikler için vazgeçilmez ürünler arasındadır.

En dikkat çeken mat oje çeşitleri arasında gösterilen bordo oje, uygun kreasyonlarda çarpıcı bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Siz de ojeler ile güzelliğinizi pekiştirmek istiyorsanız, Tikatti ürünlerini incelemenizde yarar olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR