₺49,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺475,90 KDV Dahil
₺799,90 KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim
Yeni Ürün
₺569,50 KDV Dahil
₺980,00 KDV Dahil
%42 İndirim
%42İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺59,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
%54 İndirim
%54İndirim
Yeni Ürün
₺59,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
%54 İndirim
%54İndirim
Yeni Ürün
₺89,50 KDV Dahil
₺179,90 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün
₺95,50 KDV Dahil
₺179,50 KDV Dahil
%47 İndirim
%47İndirim
Yeni Ürün
₺24,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
1

PUDRA İLE DAHA KALICI BİR MAKYAJA SAHİP OLMAK MÜMKÜN
 

Makyaj dendiğinde belki de en son akla gelen ürünlerden biri olan pudra, aslında doğru ve güzel makyajın en önemli adımlarından biri olarak kabul edilmektedir. Doğru tür ve doğru uygulama ile mucizeler yaratabilen pudralar, bir yandan parlaklığı ortadan kaldırıp, cilde mat bir görünüm sunarken, bir yandan da makyajın kalıcılığını artırarak, daha uzun süre kullanılmasına imkan tanımaktadır.
 

Makyaj Pudrası Nedir?

Makyaj pudrası, kısa ve net bir tanım ile makyajın sabitlenmesine yarayan ürün olarak kabul edilmektedir. Makyajın üzerini kapatan, dayanıklılığını artırarak bozulma sürecini uzatan ürün olan pudralar, talebe göre cilde mat bir görünüm veren türleri de kullanılabilen mucizevi bir kozmetik ürünüdür.

Cilde uygulanan kapatıcı, nemlendirici ya da fondöten gibi makyaj malzemelerinin üzerine sürülen pudra, özellikle davetler ve düğünler gibi özel organizasyonlarda kadınların sık sık makyaj tazeleme ritüellerini de ortadan kaldırmaktadır.
 

Yağlı Cilde Sahip Kadınlar İçin Makyaj Pudrası Vazgeçilmez Ürünler Arasında

Makyaj pudrası yalnızca makyaj malzemelerinin daha uzun süre cilt üzerinde kalması için kullanılmamaktadır. Çok daha farklı görevleri ve çok özel etkileri bulunan ürünün ciltteki parlamaları ortadan kaldırmada da yoğun etkisi bilinmektedir. Özellikle yağlı ciltler makyaj sonrası istenmeyen parlamalar yaratmaktadır. Bu parlamalar makyajın kusursuz etkisini ortadan kaldırmakta, kadının güzelliğini gölgelemektedir.

Bazı kadınlar fondöten kullanmayı sevmemekte ya da tercih etmemektedir. Bu aşamada devreye giren pudra fondöten her iki ihtiyacı birden karşılaması açısından son derece etkili bir ürün olarak kabul edilmektedir. Hem pudranın, hem de fondötenin etkilerini aynı anda sunan pudra fondöten, çok daha etkili bir sonuç ortaya çıkarmaktadır.
 

Yüz Pudrası Uygulaması Nasıl Yapılmalıdır?

İster kompakt  olsun isterse klasik, yüz pudrası uygulaması için sünger kullanılmasında yarar olacaktır. Pudranın sürülmesine geçilmeden önce fondöten kullanılması gerekmektedir. Ardından sünger yardımıyla yanaklardan başlayarak pudranın tüm yüze yayılması gerekmektedir. Kusursuz sonuç almanın yolu standartlara uygun teknik kullanmaktan geçmektedir.

Yüz pudrası sık aralıklarla tüm cilde eşit olarak sürülmelidir. Bunun için sünger yardımıyla, sık aralıklarla ve hafif dokunuşlar ile ürün cilde aktarılmalıdır. Dokunuşların tamamlanmasının ardından da ovalama tekniğine geçilmeli, dengesizlikler ve pürüzler ortadan kaldırılmalıdır. İnce tabaka olarak uygulanan pudraların daha doğal bir görünüm yarattığı bilinmektedir.

Sabitleyici pudra, bir diğer adıyla transparan pudra, çok amaçlı makyaj malzemelerinden biri olarak dikkat çekmektedir. Özellikle likit makyaj malzemelerinin ardından değerlendirilen ürün, gözenek görünümünü ortadan kaldırmak, parlamayı kontrol altına almak için uygulanmaktadır.

Sabitleyici pudra, rutin likit makyajı farklı bir evreye ulaştırarak, porselen makyaj haline dönüştürebilen mucizevi ürünlerden biri olarak öne çıkmaktadır. Bu ürünün en etkili modelleri Maybelline pudra seçenekleri arasında yer almaktadır.
 

Makyaj Pudrası Önerileri Kalitesini Belgelemiş Markaların Ürünlerine Yönelik Yapılmalı

Makyaj pudrası önerileri yapılacağı zaman kalitesini ve etkisini belgelemiş markaların ürünlerinden yana tercih kullanmak her zaman çok daha etkili sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Maybelline pudra, her vücut tipine uygun ürün yelpazesi ile kozmetik alanında etkili markalardan biri olarak öne çıkmaktadır.

Makyaj alanında harikalar yaratan ve birçok kadının tercihi haline gelen etkili ürünlerden biri de Loreal Infallible pudra olarak öne çıkmaktadır. Her vücut tipine uygun, son derece etkili sonuçlar ortaya çıkarabilen Loreal Infallible pudra kullanan kadınlar, bu ürünü makyaj pudrası önerileri arasında sunmaktadırlar. Siz de etkili pudralar ile makyajınızı çok uzun sürelerle kalıcı hale getirmek, sık sık makyaj tazeleme derdinden kurtulmak istiyorsanız, Tikatti ürünlerini değerlendirmenizde yarar olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR