₺19,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺12,90 KDV Dahil
₺19,99 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺49,00 KDV Dahil
%39 İndirim
%39İndirim
Yeni Ürün
₺29,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺265,90 KDV Dahil
₺520,90 KDV Dahil
%49 İndirim
%49İndirim
Yeni Ürün
₺325,90 KDV Dahil
₺669,90 KDV Dahil
%51 İndirim
%51İndirim
Yeni Ürün
₺325,90 KDV Dahil
₺669,90 KDV Dahil
%51 İndirim
%51İndirim
Yeni Ürün
₺45,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Yeni Ürün
₺29,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün
₺79,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Yeni Ürün
₺59,90 KDV Dahil
₺89,00 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Yeni Ürün
₺49,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Yeni Ürün
₺59,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
₺55,90 KDV Dahil
₺129,00 KDV Dahil
%57 İndirim
%57İndirim
Yeni Ürün
1

KAŞ KALEMİ İLE DAHA DOLGUN VE BİÇİMLİ BİR KAŞA SAHİP OLABİLİRSİNİZ
 

Kadınlar için dolgun ve biçimli kaşlar, yüzün ön plana çıkabilmesi için vazgeçilmez özelliklerden biri olarak kabul edilmektedir. Bu özelliklerin doğal olarak bulunmadığı kadınlar, kusursuz bir görünümün çaresini en iyi kaş kalemi çeşitlerinden yardım alarak bulmaktadır.
 

Kaş Kalemi Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?
 

Dolgun ve belirgin bir yapıda olan kaşlar bir kadın için son derece önemli unsurlar olarak değerlendirilmektedir. Kadının yüz güzelliğinin ön plana çıkarılmasının yanı sıra yapılan makyajın da daha baskın görünmesine imkan tanışan kaş kalemi seçimi ve uygulaması son derece titiz bir süreç gerektirmektedir. Seçim sürecinde dikkat edilmesi gereken öncelikli kural, alınacak kalemin kaşlar ile aynı renk tonuna sahip olmasıdır.  Kaş rengine oturmayan, küçük de olsa arada ton farkı oluşturan kalemleri kullanmak ortaya kötü bir görünüm çıkaracaktır.

Kaş kalemi çeşitleri arasında tercih yapılırken yumuşak uçluların alınması gerekmektedir. Sert yapıda uca sahip olan kalemleri kullanmak, uygulama esnasında kadının canının yanmasına yol açabilecektir. Kalem seçiminde belki de en çok işe yarayan kurallardan biri de ürünün kalıcılık süresi olmaktadır. Kalıcılığı yüksek ürünleri satın almak ve kullanmak, gün boyu bozulma ve dağılmalara olanak vermeyecek, bu da biçimli kaşlara sahip olunması anlamı taşıyacaktır.
 

Tattoo Kaş Kalemi Uzun Süre Dayanmasıyla Dikkat Çekmekte
 

Tattoo kaş kalemi olarak da adlandırılan bu ürünler 24 saat boyunca her türlü dış etkilere karşı direnç gösterebilen ve formunu kaybetmeyen modeller olarak kabul görmektedir. Bu ürünlerin kullanım amaçlarının başında gün boyu kaşların aynı güzellikte kalmasını sağlamak olmaktadır. Tattoo kaş kalemi çeşitlerinin en belirgin özelliklerinden biri de suya ve terlemeye karşı etkisini yitirmiyor olmasıdır.
 

Kaş Kalemi Çeşitleri Kaş Rengine Uygun Seçilmeli
 

Kaş kalemi çeşitleri seçimi yapılırken kaş rengi kadar kadının ten rengi de önem kazanmaktadır. Sarışın bir cilt tonuna sahip olan kadınlar kalem seçimi yaparken kaşlarının renginden bir ton açığını tercih etmelidirler. Bir ton açık renk hem kaşların rengi ile uyum sağlayacak, hem de kaşlar arasındaki boşlukları kusursuz bir şekilde doldurabilecektir. Kumral kadınlar kaşları için kullanacakları ürünleri seçerken kahverengi kaş kalemi tonlarına yönelmelerinde yarar olacaktır.

Esmer tenli kadınlar için tercih biraz daha farklı olmalıdır. Genel kanı esmer ten ve siyah saç ile siyah kaş kalemi kullanılması gerektiği yönünde olmaktadır. Ancak bu doğru bir yaklaşım değildir. Esmer ten üzerinde siyah kaş kalemi çok iyi bir duruş sergilememektedir. Bu nedenle esmer tenli kadınların kahverengi kaş kalemi tercih etmemelerinde yarar olacaktır.
 

Kaş Kalemi Uygulaması Nasıl Yapılmalıdır?
 

Kaş kalemi uygulaması zor olmamasına rağmen hayli uğraş gerektiren bir süreç olmaktadır. Kalem uygulaması yapılmadan önce kaşların hazırlanması gerekmektedir. Bunun için önce kaş bakımını yapmakta yarar olacaktır. Kaşların uzun bölümlerinin alınması, ideal şekline kavuşturulmasının ardından uygulama aşamasına geçilmelidir.

Kalıcı kaş kalemi kullanılmadan önce son bir ipucu daha vermek gerekirse bu da kaşların aşağı ve yukarı doğru taranarak, alt ve üst sınırların belirlenmesi olacaktır. Bu sayede doldurulacak alan daha net görülebilecektir. Alt ve üst sınırların belirlenmesi demek, kalem kullanımı sırasında taşma yapılmadan boşlukların doldurulması anlamı taşıyacaktır. Son adım olarak kaşların boşlukları kalıcı kaş kalemi ile doldurularak, dolgun ve gösterişli bir kaş yapısına sahip olunacaktır. Siz de en iyi kaş kalemi ürünlerine sahip olmak, mükemmel bir görünüme kavuşmak istiyorsanız, Tikatti ürünlerini incelemenizde yarar olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR