₺29,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺19,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%60 İndirim
%60İndirim
Yeni Ürün
₺29,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺52,00 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
%42 İndirim
%42İndirim
Yeni Ürün
₺65,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
%49 İndirim
%49İndirim
Yeni Ürün
₺29,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺225,90 KDV Dahil
₺399,90 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Yeni Ürün
₺35,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
1

GÜÇLÜ VE SAĞLIKLI TIRNAKLAR İÇİN TIRNAK BAKIMI BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR
 

Güçlü ve sağlıklı tırnaklara ulaşmanın yolu, belirli bir rutin dahilinde tırnak bakımı yapmaktan geçmektedir. Bu bakım tırnakların kesilmesi ve törpülenmesi ile sınırlı olmamaktadır. Uygun ürünler kullanarak tırnakların güçlendirilemesi, yıpratmayan oje seçimleri yapılması ve mümkün olduğu kadar kimyasallardan uzak tutulması büyük önem taşımaktadır.
 

Tırnak Bakımı Günlük Bakım Rutinleri Arasında Yer Almalı

Eller ve tırnaklar, özellikle kadınlar için son derece büyük önem taşıyan, güzelliğin göstergelerinden biri olarak kabul edilmekte, bu nedenle de tırnak bakımı büyük önem taşımaktadır. Her zaman göz önünde olan, her işin yapılmasında kullanılan eller ile tırnakların ne kadar sağlıklı olduğu oldukça önemlidir. Sağlıksız, kırılan ve cansız tırnakların beraberinde başka sorunları da getirdiği bilinmektedir. Bu sorunları ortadan kaldırmanın yolu, tırnaklara uygulanan bakımın, günlük vücut bakım rutinleri arasına dahil etmekten geçmektedir.

Tırnak bakımının en önemli adımlarından biri olan güçlendirilmesi, uygun tırnak bakım yağı kullanımı ile mümkün olmaktadır. Sağlıklı tırnaklara sahip olmanın sihirli anahtarı, nem dengesini sağlayabilmekten geçmektedir. Nem sorunu yaşamayan, canlı tırnaklar çatlamayacak, kırılmayacak ve mat bir görünüme bürünmeyecektir.
 

Tırnak Besleyici Ürünler İle Tırnakların Canlandırılması Mümkün

Tırnak besleyici olarak da kabul edilen bakım yağlarının en önemli özelliği, tırnakların kaybettiği nem dengesine yeniden kavuşmasını sağlaması olarak bilinmektedir. Zengin bir formül kullanılarak üretilen besleyicilerin vücut tipine uygun seçilmesi gerekmektedir. Tırnaklarda yaşanan sorunlara yönelik alınacak tırnak besleyici ürünler, sistemli ve doğru kullanıldığında kısa süre içinde mucizevi sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Tırnakların çok daha canlı, parlak ve güçlü görünmeleri, istikrarlı bir bakım ile mümkün olmaktadır.

Tırnak bakım yağı kullanılmadan önce ellerin ve tırnakların titizlikle temizlendiğinden emin olunmalıdır. Özellikle tırnakların ve kenarındaki etlerin özel fırçalar ile tahriş etmeden ve zorlamadan temizlenmesi sağlanmalıdır.

Temizlik işleminin tamamlanmasının ardından tırnak besleyici yağlar uygulanmalı ve bir süre beklenmelidir. Yağın tırnağa nüfuz ettiğinden emin olunmasının ardından da ılık su ile yıkanarak, el üzerindeki kalıntıları arındırılmalıdır.
 

Esnekliğini Yitiren Tırnaklar İçin En İyi Tırnak Güçlendirici Kullanılmalı

Tırnaklar, doğal ortamın olumsuzlukları, iş yaşamının getirdiği sorunlar, stres ve yanlış beslenme gibi nedenlerle zayıflamaktadır. Bu gibi durumlarda ideal olan en iyi tırnak güçlendirici ile tırnaklara destek olabilmektir. Esnekliğini yitiren ve cansızlaşan tırnaklar kırılmaya elverişli konuma gelmektedir. En iyi tırnak güçlendirici ürünler, tırnakların ihtiyaç duyduğu esnekliği kazandırarak, daha sağlıklı olmalarına imkan tanımaktadır.

Bu uygulama, özel yağ ve besleyici kremlerin yanı sıra tırnak güçlendirici oje kullanımı ile de sağlanabilmektedir. Normal ojelerden çok daha özellikli içeriklere sahip olan bu ürünler, bir yandan tırnaklara şık bir görünüm kazandırırken, bir yandan da ihtiyaç duyduğu besinleri almasına imkan tanımaktadır.

Birkaç faydayı bir arada sağlayan kozmetik ürünlerinden biri de tırnak sertleştirici oje çeşitleri olarak kabul edilmektedir. Cansızlaşan ve zayıflayan tırnaklar kırılmaya müsait hale gelmektedir. Özel formülü sayesinde tırnağın kaybettiği besin değerlerini yeniden kazanmasına imkan veren tırnak güçlendirici oje uzun soluklu beslenme imkanını sağlamaktadır. Tırnak sertleştirici oje ile bu süreç çok daha kısa hale gelmekte, sertleşen ve güçlenen tırnaklar kırılma sorunu yaşamamaktadır.
 

Tırnaklara Zarar Veren Alışkanlıktan Acı Oje İle Kurtulmak Mümkün

Tırnakların en büyük düşmanlarından biri de hiç şüphe yok ki tırnak yeme alışkanlığı olmaktadır. Küçük yaşlardan itibaren bazı sorunların tetiklediği tırnak yeme alışkanlığından kurtulmanın etkili yollarından biri de acı oje kullanımı olmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere kötü bir tat barındıran acı oje, tırnağın ağza götürülmesi ile ortaya çıkmakta, uzun vadede kişinin bu alışkanlıktan kurtulmasını sağlamaktadır. Siz de tırnaklarınıza özel ilgi gösteriyor, çok daha sağlıklı ve güçlü olmasını istiyorsanız, Tikatti ürünlerini incelemenizde yarar olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR