₺115,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
₺49,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Yeni Ürün
₺75,90 KDV Dahil
₺90,90 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
₺429,90 KDV Dahil
₺899,90 KDV Dahil
%52 İndirim
%52İndirim
Yeni Ürün
₺355,90 KDV Dahil
₺540,00 KDV Dahil
%34 İndirim
%34İndirim
Yeni Ürün
₺435,00 KDV Dahil
₺540,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Yeni Ürün
₺49,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Yeni Ürün
₺49,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Yeni Ürün
₺65,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Yeni Ürün
₺49,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺385,50 KDV Dahil
₺649,90 KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim
Yeni Ürün
₺49,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺379,90 KDV Dahil
1

LİKİT RUJ İLE DAHA KUSURSUZ BİR UYGULAMA MÜMKÜN
 

Ruj, kadınların en önemli makyaj malzemeleri arasında yer almaktadır. Son derece etkili sonuçlar veren, kadınların yüz güzelliklerini daha belirgin bir şekilde ortaya çıkaran ürünlerin en gözde modelleri likit ruj seçenekleri olarak öne çıkmaktadır. Uygulaması son derece kolay olan ve klasik türlere oranla daha etkili sonuçlar ortaya çıkaran likit modeller, seçkin markaların yoğunlukla ürettiği modeller haline gelmektedir.
 

Ruj Kullanımını Daha Kolay Ve Etkili Hale Getiren Likit Ruj Kullanımı Artıyor

Kadınlar için makyaj büyük önem taşımaktadır. Makyajın her adımında titiz bir seçim ve uygulama gerçekleştiren kadınlar için rujlar ise çok ayrı bir değer taşımaktadır. Ruj sürmenin daha kolay ve etkili sonuç veren modelleri arasında yer alan likit ruj çeşitleri, en çok tercih edilen çeşitler arasında yer almaktadır.

Tüm makyaj malzemelerinde olduğu gibi likit ruj önerileri yapılırken sağlık ön planda tutulmalıdır. Rujlar, doğrudan dudaklara sürüldüğü için ağız ile teması kaçınılmaz olmaktadır. Ağız yoluyla vücuda alınan rujların insan sağlığını olumsuz etkileyecek bileşenlerden uzak olması gerekmektedir.

Likit ruj kullananlar, aldıkları ürünün içeriğine dikkat etmelidirler. İnsan sağlığını olumsuz etkileyen ve son derece tehlikeli ürünler olan nikel, cıva gibi ağır metallerin yer almadığı, tamamen doğal ürünler kullanılarak tasarlanan rujların tercih edilmesi önemli olacaktır.
 

Likit Ruj Önerileri Cilt Tonuna Göre Yapılmalı

Her kadın ruj kullanmakta ve sıklıkla likit ruj önerileri almaktadırlar. Ancak, her tavsiyeyi dikkate almak, ürün seçimlerini bu yönde yapmak zaman zaman kötü sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Rujların, özellikle likit modellerinin seçimi yapılırken bazı kriterlere dikkat etmekte yarar olacaktır. Bu kriterlerin başında ise cilt tonuna göre renk belirlemek olmaktadır. Her cilt tonu her renk ruj kullanımı için uygun olmamaktadır.

Beyaz bir cilt tonuna sahip kadın, her renk ruju kolaylıkla taşıyabilmektedir. Ancak, kırmızı likit ruj seçimi ile tüm dikkatleri üzerine çekecektir. Bu kadar iddialı bir renk tonu günlük kullanım için pek uygun olmamaktadır. Kırmızının cazibesini özel geceler ve etkinlikler için Likit ruj kullananlar son derece etkili bir sonuç elde edebilecektir. Açık ya da beyaz cilt tonuna sahip kadınların günlük kullanım için daha mat renklere yönelmesi, güzelliğini pekiştirecek ve daha doğal görünmesini sağlayacak seçimler olacaktır.
 

Buğday Tenliler İçin Likit Mat Ruj İdeal Seçim Olacak

Buğday tenliler ya da hafif koyu cilt tonuna sahip olan kadınlar daha titiz seçim yapmalı, tercihlerini likit mat ruj modellerinden yana kullanmalıdır. Mat tonların her rengini son derece şık bir şekilde taşıyabilen bu cilt tonuna sahip kadınlar, günlük yaşamda da iddialı seçimler yapabileceklerdir.

Mat ruj tercihi yapacak kadınların markaları da titizlikle seçmelerinde yarar olacaktır. Maybelline likit mat ruj, son derece etkili sonuçlar ortaya çıkaran ürünler olarak dikkat çekmektedir. Bu alanda etkinliğini kanıtlayan marka, kadınların güzelliklerine güzellik pekiştirecek, feminen görünümlerini daha da ortaya çıkaracak modelleri ile vazgeçilmezler arasında yer almaktadır.
 

Maybelline Superstay Ruj Göz Rengi İle Uyumlu Modeller Üretmekte

Maybelline Superstay ruj, göz rengine uygun modelleri ile de öne çıkmaktadır. Dudaklar ile birlikte göz rengini de ortaya çıkaran bu ürünlerin seçiminde de renk tercihleri güzelliğin belirleyici unsurlarından olmaktadır. Kahverengi gözlere sahip kadınlar Maybelline Superstay ruj modellerinin kırmızı likit ruj, kahverengi ve pembe seçenekleri üzerinde durmalıdır. Mavi gözler vişne ve kırmızı Maybelline likit mat ruj seçimi ile daha da ön plana çıkarılabilecektir. Yeşil gözler ise bronz ve pembe likit mat ruj ile çok daha parlak hale getirilebilecektir. Siz de doğru seçilen ruj ile güzelliğinizi pekiştirmek istiyorsanız, Tikatti ürünlerini incelemenizde yarar olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR