₺35,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺325,90 KDV Dahil
₺569,90 KDV Dahil
₺28,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺28,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺28,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺28,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺99,50 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün
₺73,90 KDV Dahil
₺85,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Yeni Ürün
₺365,90 KDV Dahil
₺599,00 KDV Dahil
%39 İndirim
%39İndirim
Yeni Ürün
₺65,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
%49 İndirim
%49İndirim
Yeni Ürün
₺65,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
%49 İndirim
%49İndirim
Yeni Ürün
₺79,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Yeni Ürün
₺419,90 KDV Dahil
₺649,90 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
₺419,90 KDV Dahil
₺649,90 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
₺419,90 KDV Dahil
₺649,90 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
1

YORGUN GÖRÜNÜMÜ GÖZ ALTI KAPATICI İLE ENGELLEYİN
 

Günlük yaşamın koşuşturması, iş stresi, aile baskısı, gece uykusunun alınamaması ve birçok olumsuzluk doğrudan cilde yansımakta, en fazla da hassas bir yapıya sahip olan göz altları etkilenmektedir. Bu bölgede oluşan halkalar ve morlukların giderilmesi etkili bir göz altı kapatıcısı ile mümkün olmaktadır. Daha dinç ve canlı bir görünüm veren ürünler sayesinde dış etkenlerin olumsuzluğu gizlenebilmektedir. Bu aşamada kapatıcı fiyatları kadar göz altı kapatıcı öneri de büyük önem kazanacaktır.
 

Göz Altı Kapatıcısı Nedir?
 

Göz altı kapatıcısı, cildin en hassas noktaları olarak kabul edilen bölgede oluşan morarma ve halkalara uygulanan bir kapatıcı türü olarak tasarlanmıştır. İçeriğinde bulunan yoğun pigmentler sayesinde sihirli etkiler yaratan makyaj malzemesi olan kapatıcı, yorgunluğun yerini mucizevi bir dokunuşla dinlenmişliğe ve canlı görünüme bırakmaktadır.

Kapatıcı, yani concealer seçimi yapılırken dikkatli davranmakta yarar olacaktır. Üründen etkili sonuç almanın yolu, cilt tonuna uygun seçimler yapmaktan geçmektedir. Ten rengi ile uyum sağlamayan farklı tonlardaki seçimler son derece kötü bir görünüm ortaya çıkaracaktır.
 

Concealer Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?
 

Cilt tonlarına ve göz altında yaşanan sorunlara uygun farklı concealer ürünler bulunmaktadır. Ürün seçiminden önce hem ten rengi hem de göz altında yaşanan sorunun şekli belirlenmeli, buna uygun tercihler ortaya konmalıdır. Göz çevresinde kızarıklık sorunu yaşayan kadının tercihi bey tonlu kapatıcı türlerine yönelmek olacaktır. Bu ürün ile kızarıklıkları nötrlemek ve cildin geneliyle aynı tonlara dönüştürmek mümkün olacaktır. Göz altında morluk oluşması yaşanıyorsa bu ket devreye mor rengi dengeleyen ve ortadan kaldıran şeftali ve turuncu tonlarına sahip kapatıcılar devreye girmelidir.

Maybelline göz altı kapatıcısı göz altında yaşanan koyu halkaların çözümü için ideal ürünler arasında gösterilmektedir. Bu ürünlerin sıvı formları yerine daha yoğun olan krem seçeneğine yönelmek daha doğru bir tercih olacaktır. Daha yoğun olan krem kapatıcılar yoğun renk dengesizliklerinin kapatılmasında etkili sonuçlar vermektedir.
 

En İyi Göz Altı Kapatıcısı Kadar İyi Bir Uygulama Da Önemli
 

Göz altında yaşanan sorunların giderilmesinde en iyi göz altı kapatıcısı kullanılması kadar bunun doğru bir yöntemle yapılması da son derece önemli kabul edilmektedir. Ten renginden bir ton açık olması gereken kapatıcının uygulanması için birkaç yöntem önerilmektedir. Bunlar, kapatıcı fırçası, makyaj süngeri ve parmaklar olarak kabul edilmektedir.

Göz altı kapatıcısı öneri yapılırken, uygulamanın nasıl yapılması gerektiği de ortaya konmaktadır. Ürünün uygulanmasında en etkili yöntemlerden biri uygun kapatıcı fırçası kullanmak olacaktır. Kapatıcının başarılı bir şekilde uygulanabilmesi için göz altlarına eşit bir şekilde dağıtılması gerekmektedir.
 

En İyi Göz Altı Kapatıcısı: Doğru Şekilde Uygulanandır
 

Bu aşamada en iyi göz altı kapatıcısı etkisi, en doğru uygulama ile elde edilebilmektedir. Kapatıcı ne gereğinden az ne de fazla olmalıdır. Tam ayarında sürülen kapatıcı fırça yardımıyla tüm göz altı çevresine eşit bir şekilde yayılmalıdır. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken Maybelline göz altı kapatıcısı az miktarlarda sürülmeli ve ihtiyaç duyulması halinde ilave edilmesidir. Ürün tek seferde bol sürüldüğünde silinip yeniden yapılması gerekecektir.

Kullanılan ürün en iyi concealer olsa da doğru uygulanmadığında etkili sonuç vermeyecektir. Göz altlarına gereğinden fazla kapatıcı sürülmesi halinde gün içinde çizgiler oluşabilecek, kötü bir görünüm ortaya çıkacaktır. Likit formüllü kapatıcıların uygulanması çok daha kolay olmakta, etkili sonuçlar alınabilecektir. Siz de en iyi concealer ürünlerine sahip olmak, kapatıcı fiyatları ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız, Tikatti’yi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR