₺19,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺55,90 KDV Dahil
₺85,90 KDV Dahil
₺509,50 KDV Dahil
₺899,90 KDV Dahil
%43 İndirim
%43İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺325,90 KDV Dahil
₺569,90 KDV Dahil
%43 İndirim
%43İndirim
Yeni Ürün
₺89,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺364,90 KDV Dahil
₺620,00 KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim
Yeni Ürün
₺510,90 KDV Dahil
₺799,00 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺475,90 KDV Dahil
₺799,90 KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim
Yeni Ürün
₺479,90 KDV Dahil
₺719,90 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Yeni Ürün
₺569,50 KDV Dahil
₺980,00 KDV Dahil
%42 İndirim
%42İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺369,90 KDV Dahil
₺569,90 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
₺525,90 KDV Dahil
₺900,00 KDV Dahil
%42 İndirim
%42İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺529,90 KDV Dahil
₺900,00 KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺89,50 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
Yeni Ürün
₺89,50 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
Yeni Ürün
1

FONDÖTEN MAKYAJIN TEMELİ OLARAK KABUL EDİLİR
 

Makyajın temeli olarak kabul edilen fondöten, hem seçimi hem de uygulama süreci ile titizlik gerektiren bir kozmetik ürünüdür. Ürün, kullanılan makyaj malzemeleri arasında tartışmasız en ayrıcalıklı ürün olarak kabul edilmektedir. Doğru seçilen ve doğru uygulanan fondötenler cilt üzerinde harikalar yaratırken, yapılan yanlış seçimler kadınları kabus yaşatmakta, makyajdan soğutmaktadır.
 

Fondöten Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Fondöten seçiminin doğru yapılabilmesi için bazı kriterleri dikkate almak, tercihlerin bu doğrultuda yapılması gerekmektedir. Ürünün belirleyici unsuru rengi olmaktadır. Bu nedenle cilt rengine uygun ürünlerin seçilmesinde yarar olacaktır. Başarılı makyajın en önemli sırrı olan fondötenlerin cilt tipine de uygun olması gerekmektedir. Yanlış seçim kadınların makyaj tutkularını törpülemekte, sıradanlığa doğru yönlendirmektedir. 

Fondöten rengi bulma, doğru teknik uygulanmadığında çok uzun süreleri almakta, kadınlar sık sık değişime gitmek durumunda kalmaktadır. Doğru renk seçiminin püf noktası doğru uygulama olarak kabul edilmektedir. Fondötenin renginin cilt rengine bir ton açıklıkta tercih edilmesi gerekmektedir. Bu başarılı makyajın en önemli sırrı olarak görülmektedir. Ürün cilde uygulandığında cildin sıcaklığı ile bir miktar koyulaşmaktadır. Cilt rengine birebir örtüşen bir ürün bile uygulama sonrasında farklı renk tonuna dönüşebilmektedir. Bu değişim özellikle yaz dönemlerinde çok daha yoğun hissedilmektedir.
 

Fondöten Rengi Bulma Yöntemi Boyunda Etkili Sonuç Vermekte

Fondöten rengi bulma yöntemi deneme sürecinin doğruluğu oranında başarıya ulaşacaktır. Çoğu kadın renk testini bileğinde yapmaktadır. Bu son derece yanlış bir uygulamadır. Ne bilek, ne de yüz fondötenin renginin test edilmesi için uygun bölgeler değildir. Ürünün renk testinin çene ile boğaz arasındaki bölgede yapılması yararlı olacaktır.

Bilek içi ile yüz aynı renk tonlarına sahip olmadığı için doğru sonuç vermeyecek, en iyi fondöten bu yöntemle belirlenemeyecektir. Yüze uygulanan test ise çok daha kötü sonuçlar ortaya çıkarabilecektir. Fondötenin uygulamasının ardından boyun ile yüz arasında renk tonu farklılıkları yaşanması durumunda kadının yüz maskesi takmış bir görünüme dönüşmesi kaçınılmaz olacaktır. Maybelline fondöten, bu sorunları ortadan kaldıracak çözümler sunmaktadır.

En İyi Fondöten Cilt Tipine De Uygun Olmalı

En iyi fondöten, cilt renk tonu kadar cilt tipine de uygun seçilen ürün olarak değerlendirilmektedir. Kuru cilt tipine sahip olan kadınların pul pul dökülmelerin önüne geçebilmek için ince yapılı ve nem sağlayan ürünleri tercih etmeleri yararlarına olacaktır. Islak görünümlü ürünler, kuru ciltlerin çok daha canlı hale dönüşmelerine imkan tanıyacaktır. Bu cilt tipine sahip kadınların makyajdan önce baz kullanmaları da tavsiye edilmektedir. Maybelline fondöten, kuru cilt tipine en uygun ürünleri üretmekte ve kadınların kullanımına sunmaktadır.

Yağlı bir cilt tipine sahip olan kadınlar için mat fondöten en ideal seçim olarak ortaya çakmaktadır. Cildin yağ dengesizliği nedeniyle makyaj kalıcı olmayacağı gibi lokal olarak istenmeyen parlaklıklar da ortaya çıkabilmektedir. Bunu engellemenin yolu mat ürünler kullanmaktan geçmektedir.

Su bazlı mat fondöten çeşitleri, parlaklığı ortadan kaldırmasının yanı sıra cildin yağ dengesini etkilemeyeceği için sivilce gibi cilt sorunlarının ortaya çıkmasına da yol açmayacaktır. Loreal true match fondöten bu alanda etkisini kanıtlamış, kaliteli sonuç veren ürünler arasında yer almaktadır.
 

Karma Cilt Tonu İçin Fondöten Önerisi Daha Geniş Yelpazede Yapılabilmekte

Karma cilt tonuna sahip kadınlar çok daha şanslı kabul edilmekte, geniş bir yelpazede fondöten önerisi alabilmektedirler. Birçok ürünü kolaylıkla kullanabilen karma cilt tipine sahip kadınların dikkat etmesi gereken, farklı bölgeler için farklı ürünler tercih etmesidir. Yağlı olan t bölgesi ile çok daha kuru olan dudak kenarlarına aynı ürünün uygulanması sağlıklı sonuç vermeyecektir. Loreal true match fondöten işinizi kolaylaştıracak seçim imkanı sunmaktadır. Siz de etkili fondötenler almak istiyor, doğru adresi bulmakta güçlük çekiyorsanız, Tikatti ürünlerini incelemenizde yarar olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR