İptal Koşulları

Sipariş adımlarını tamamlayarak ödemenizi gerçekleştirdikten sonra siparişinizin iptali için talep oluşturabilirsiniz. Talebinizi oluşturmak için sipariş numaranızla birlikte 0541 427 3443 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanız gerekmektedir. İptal talepleri Müşteri Hizmetleri üzerinden yapılamamaktadır.

Hangi ürünleri iade edebilirim?

- Ambalajı açılmamış ve kullanılmamış ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade talebinizi neden belirterek 0541 427 3443 numaralı telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz.

- İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.

- Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.

- İade İşlemlerinde geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir "kargo bedeli" ödemezsiniz.

  

Geri Ödemeler


İade işleminiz gerçekleştikten 7 iş günü içinde siparişinizi ödeme şeklinize göre iade miktarınız size geri ödenecektir.

Kart: Kartla alışveriş yaptıysanız, geri ödemeniz ödemeyi yaparken kullandığınız karta iade edilecektir.

Havale ile Ödeme: Havale ödeme olarak alışveriş yaptıysanız, geri ödemeniz için banka IBAN bilgilerinizi bize iletmeniz gerekmektedir.
 

İade Koşulları


MADDE 1. CAYMA HAKKI

SATICI ALICI (Tüketici)'ya aşağıdaki taahhütte bulunmaktadır. "Tüketicinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı veya sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren malı geri almayı taahhüt ederiz."

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya yazılı bildirimde bulunulması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ÜRÜN'ün SATICI'ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 10 (on) gün içinde ÜRÜN bedeli ALICI'ya iade edilir. Kredi kartlı ödemelerde iade işlemi de ALICI kredi kartına iade sureti ile yapılır. Vergi mevzuatı gereği fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

ALICI'nın özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ,ambalajı açılan ,ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan bir ÜRÜN söz konusu olduğunda ve genel olarak ÜRÜN kullanıldığında ya da kullanılmamış olsa dahi kozmetik vs ÜRÜNLER ambalajından çıkarıldığında ALICI cayma hakkını kullanamaz.

ALICI söz konusu iade edeceği ürünü SATICI'ya, kendisine fatura edilmiş fatura ile göndermesi gerekmektedir. ALICI, SATICI tarafından gönderilen satış faturasını söz konusu ürün ile beraber göndermek zorundadır. Aksi takdirde cayma ve iade hakkına sahip değildir.

Ürün iade/değişim talep edildiği zaman söz konusu ürün, ALICI tarafından SATICI'ya ulaştırılmadan iade/değişim işlemi gerçekleştirilemez.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR