₺123,50 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Yeni Ürün
₺69,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺65,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺145,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
%51 İndirim
%51İndirim
Yeni Ürün
₺139,90 KDV Dahil
₺279,90 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün
₺125,90 KDV Dahil
₺189,90 KDV Dahil
%34 İndirim
%34İndirim
Yeni Ürün
1

SAÇ BAKIM YAĞI DAHA CANLI VE GÜR SAÇLARIN EN ETKİLİ İLACI
 

Saçlar bir kadın için dış görünüşün aynası olarak kabul edilmektedir. Saç bakım yağı ve benzer kozmetik ürünler kullanılarak daha canlı ve daha gür saçlara sahip olmak isteyen kadın, bakım rutinlerini titizlikle uygulamaktadır. 

 

Saç Bakım Ürünleri Arasında Saç Bakım Yağı Öne Çıkıyor
 

Her kadının hayali, daha gür ve canlı saçlar olarak öne çıkmaktadır. Bu sonuca ulaşmak isteyen kadın, saç bakım ürünleri kullanımında titiz davranmalıdır. Saç bakımı için farklı türlerde ürünler piyasaya sürülse de en etkililerinden biri saç bakım yağı olarak dikkat çekmektedir. Özellikle zayıf ve yıpranmış saçlar için tavsiye edilen ürün, yüksek besleyicilik değerlerine sahiptir. Standart uygulama prosedürlerinin takip edilmesi, saçların esneklik, dayanıklılık ve parlaklık kazanması için yeterli olacaktır. Saç Bakım yağı aynı zamanda saçtaki elektriklenmeyi de önleyerek, şeklinin bozulmasına da izin vermemektedir. Ürünün etkisini daha fazla göstermesi için uygulamanın sonunda durulama yapılmaması tavsiye edilmektedir.

 

Saç Kremi İle Daha Kolay Tarama Mümkündür
 

Saçlar en fazla tarama esnasında zarar görmekte, yıpranmakta ve kırılmaktadır. Saç bakım ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan saç kremi sayesinde bu risk büyük ölçüde ortadan kaldırılmaktadır. Saçların şampuanlanması ve durulanmasının ardından tatbik edilen ürün için en önemli unsur, saç diplerine kadar girilmemesi olarak kabul edilmektedir. Taramanın güçlük çıkardığı saçın ortasından uçlarına doğru tatbik edilmesi yeterli olacaktır. Durulama gerektiren ve gerektirmeyen türleri bulunan saç kremi, çok kolay tarama imkanı sunmakta, saça şekil verilirken zorlanma, dolayısıyla yıpranma ve kırılma riskini ortadan kaldırmaktadır. Ürün, besleyici özelliği ile saçlara canlılık ve parlaklık da kazandırmaktadır. 

 

Saç Bakım Maskesi Daha Derinlemesine Etki Yaratmaktadır
 

Saç bakım maskesi, kremin daha yoğunlaştırılmış hali olarak piyasaya sürülmektedir. Saçın ihtiyacı olan birçok bileşeni bünyesinde barındıran maske, saçın nem dengesinin yeniden kurulması adına son derece etkilidir. Bakım yağları ve besleyici içerikleri bulunan saç bakım maskesi, saçların ihtiyacı olan desteği sağlaması ile birçok kadın tarafından kabul görmektedir. Fön suyu, saç bakımı için ideal olan kremlerin sıvı hali olarak kabul edilmektedir. Özellikle duştan sonra saçlara uygulanan sprey formundaki ürün, bir yandan kolay taranmasına imkan verirken, diğer yandan da bakım yapmaktadır. Fön suyu kullanımı için belirli bir zaman dilimi bulunmamaktadır. Yaygın olarak duştan sonra kullanılsa da, özellikle saç şekillendirmesinden önce de tavsiye edilmektedir. Ayrıca, gün içinde saça nem kazandırmak ve hoş bir koku yaymak için de tercih edilebilmektedir. Saçların canlılığının ve parlaklığının geri kazanılmasını sağlayan ürünlerden biri olan saç sirkesi, son derece etkili bir ürün olarak kabul edilmektedir. Farklı aromalarda üretilen saç sirkesi, özellikle kafa derisini kepeklerden arındırması ile öne çıkmaktadır.

 

Saç Açıcı Jel İle Yeniden Işıltılı Renge Kavuşmak Mümkün
 

Özellikle yaz dönemlerinde son derece etkili olan güneş saçlar üzerinde bazı olumsuzluklar ortaya çıkarabilmektedir. Deniz ve havuzun da devreye girmesiyle yer yer saçlarda ton değişiklikleri ortaya çıkabilmektedir. Bu sorunun çözümü için saç açıcı jel ideal bir ürün olarak kabul edilmektedir. Etkili bir ürün olan saç açıcı jel temiz ve kuru saçlara uygulanmalıdır. Saçların tamamında kullanılabileceği gibi röfle etkisi yaratmak için bukle bukle de uygulanabilmektedir.

Avuç içine alınan ürünün kökten uca doğru masaj yöntemiyle uygulanması yeterli olacaktır. Saçlarda mükemmel renk geçişleri sağlayan ürünün besleyici ve koruyucu unsurları da bulunmaktadır. Benzer bir etkiyi veren ürünlerden biri de
mor şampuan olarak öne çıkmaktadır. Özellikle sarı saçlarda ortaya çıkan istenmeyen kızıllıklar için önerilen ürün, kolaylıkla  uygulanmaktadır. Mor şampuan, kızıllıkları ortadan kaldırarak, daha güzel geçişlere sahip saç modeli ortaya çıkarmaktadır. Siz de saç bakım ürünleri arıyor, en doğru seçimi yapmak istiyorsanız, Tikatti ürünlerini incelemenizde yarar olacaktır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR