₺65,90 KDV Dahil
₺125,00 KDV Dahil
₺65,90 KDV Dahil
₺125,00 KDV Dahil
₺25,90 KDV Dahil
₺55,00 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺139,99 KDV Dahil
₺45,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Yeni Ürün
₺29,90 KDV Dahil
₺49,00 KDV Dahil
%39 İndirim
%39İndirim
Yeni Ürün
₺29,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺74,50 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
%43 İndirim
%43İndirim
Yeni Ürün
₺75,90 KDV Dahil
₺125,90 KDV Dahil
₺269,50 KDV Dahil
₺476,50 KDV Dahil
%43 İndirim
%43İndirim
Yeni Ürün
₺265,50 KDV Dahil
₺453,00 KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim
Yeni Ürün
₺29,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺45,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%43 İndirim
%43İndirim
Yeni Ürün
₺55,90 KDV Dahil
₺89,00 KDV Dahil
%37 İndirim
%37İndirim
Yeni Ürün
1

İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULMANIN YOLU AĞDA ÇEŞİTLERİ KULLANMAKTAN GEÇİYOR
 

Kişisel bakımın en önemli halkalarından biri istenmeyen tüylerden kurtulmak olarak kabul edilmektedir. Bunun en temel yöntemi de ağda çeşitleri kullanarak istenmeyen tüyleri ortadan kaldırmak olmaktadır. Çok farklı çeşitleri ve uygulama yöntemleri bulunan ağdalar, yüzyıllardan beri özellikle kadınların güzellik sırlarından biri olarak kabul edilmektedir.

 

Her Talebe Uygun Ağda Çeşitleri Bulunmaktadır
 

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın farklı yolları olsa da uzun yıllardan beri vazgeçilmeyen yöntem ağda çeşitleri kullanmak olmuştur. Farklı formlarda hazırlanan, çok farklı uygulama süreçleri ve sonuçları olan ağdalar, zaman zaman acılı bir dönem yaşatsa da yine de en çok tercih edilen ürün olmaktadır. 

 

Herkesin kişisel bakım anlayışı farklı olduğu gibi tercih ettiği ürünler de farklılık göstermektedir. Farklı tercihler özellikle ağda kullanımında ön plana çıkmaktadır. Bazı kişiler sıcak ağda yapmayı tercih ederken, bazıları da istenmeyen tüylerinden kurtulmak için daha az acıyı yöntemler tercih etmektedir. 

 

Boncuk Ağda Daha Az Acılı Uygulama İmkanı Vermektedir
 

Bu tercihler arasında yer alan boncuk ağda, son dönemlerde bir hayli ilgi gören ürünlerin başında gelmektedir. Bu yöntemde ağda makinesi kullanılması gerekmektedir. Boncuk halinde satışa sunulan ağda, yeterli miktarda makineye konularak ısınması ve erimesi sağlanmalıdır. Ağda makinesi ile ısıtılan ağda istenilen bölgeye yayılarak, soğuması beklenmelidir. Ağda makineden çıktığında sıcak olacağı için bir ağda spatulası kullanılmasında yarar olacaktır. 

 

Soğuyan boncuk ağda, başka bir aparata gerek duyulmadan doğrudan el ile çekilerek istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkün olmaktadır. Bu ağda türünün tercih edilmesinin altında yatan nedenlerden birinin de benzerlerine oranla daha az acılı bir süreç yaşatması olmaktadır. 

 

Sir Ağda Geleneksel Yöntemlerden Farklı Bir Üründür
 

Geleneksel çam ağdasından farklı bir formda hazırlanan sir ağda, tıpkı boncuk türü gibi uygulaması ağda makinesi ile mümkün olmaktadır. Çam sakızından farlı olarak çam ağacı reçinesi ile bal mumu ve farklı aromalarla zenginleştirilip, yağların karışımı ile oluşturulan bu ağda çeşidi, makinede ısıtıldıktan sonra uygulanmaktadır. Şeker içermeyen sir ağda, kıl köklerinin beslenme imkanlarını da ortadan kaldırmaktadır. Kolay uygulanabilen ve uzun süreli sonuç almak imkanı bulunan bu türün tek kullanımlık çeşitleri bulunmaktadır. Tek kullanım, hijyen açısından da son derece önemlidir. Klasik ağdalar yapıları ve kulanım yöntemleri itibariyle ısıtılarak uygulanmaktadır. Makineden alındığında son derece sıcak bir yapıya sahip olan ağdanın uygulanabilmesi için bir aparata ihtiyaç duyulmaktadır. Bu, ağda spatulası olarak adlandırılmaktadır. Genellikle ağaç kullanılarak hazırlanan spatumla ağda ile birlikte verilmektedir.

 

İstenmeyen Tüylerden Kurtulmanın Yolu Ağda Bandı Kullanmaktır
 

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için sıcak ağda kullanmak bir zorunluluk olmaktan çıkmaktadır. Bunun için farklı yöntemlerle aynı işi yapan ürünler bulunmaktadır. Bunların başında ise ağda bandı gelmektedir. Tüm vücut için kullanımı uygun olan bant modeli, klasik ağdaların aksine soğuk olarak uygulanmaktadır. Ancak, ağda bandı uygulanacak bölgenin kuru ve kremsiz olduğundan emin olmak gerekmektedir. Uygulaması son derece kolay olan bu yöntemde bant tüylerin uzama yönüne doğru yapıştırılmalıdır. Bandın üzeri hafifçe ovularak bastırılmalı, ağdanın iyice yapışması sağlanmalıdır. Tüylerin çıkış yönünün tersine tek seferde güçlü bir şekilde çekilmesi ile temizlik işlemi tamamlanmış olmaktadır. 

 

Ağdasız ve acısız epilasyon isteyenlerin başvurduğu ekipman ise Venüs tıraş bıçağı olarak ön plana çıkmaktadır. Özel kıvrımları, oynar başlığı ve kayganlaştırıcı bandı ile kadınlar için kusursuz bir tıraş imkanı veren Venüs tıraş bıçağı, en hassas bölgelerin bile rahatlıkla tüylerden arındırılması imkanını tanımaktadır. Siz de istenmeyen tüylerden arındırılmış bir vücut istiyorsanız, Tikatti ürünlerini incelemenizde yarar olacaktır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR