VÜCUT SPREYİ GÜNLÜK BAKIM RUTİNİN VAZGEÇİLMEZİ HALİNE GELDİ
 

Vücut spreyi, günlük bakım rutininin vazgeçilmez halkalarından biri olarak kabul edilmektedir. Son dönemlerde ciddi talep gören ürün deodorant ile parfüm arasındaki formu ile kişisel bakımın en özel ürünlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Kadın için güzellik, hoş koku olmazsa olmazlardan biri oralar öne çıkmaktadır. Her iki unsur da kadının sosyal yaşamdaki yerini belirleyen, ona statü kazandıran unsurlardır. Günlük bakım rutinleri ile güzelliği uzun süre muhafaza etmeye çalışan kadın, vücut spreyi gibi hoş kokulu ürünleri de bakım rutinleri içine eklemiştir.

 

Vücut Spreyi Nedir? 
 

Sprey parfüm olarak da adlandırılan kozmetik ürünü, deodorantlardan çok daha etkili, parfümlere oranla daha hafif bir kokuya sahip ürün olarak tasarlanmıştır. Diğer kozmetik ürünlerinin aksine gün içinde birden fazla kez de kullanılabilen bir yapıya sahip olan sprey, içerik itibariyle son derece doğaldır. Gül suyu ya da su içine bir miktar esans eklenerek elde edilen sprey, diğer ürünlerin aksine karmaşık bir yapıya sahip değildir ve tamamen cilt dostu olarak kabul edilmektedir.Kadın vücut spreyi, diğer örneklerinin aksine oluşan kokuyu baskılamak için tercih edilmemektedir. Bu nedenle kullanım için duştan hemen sonra son derece ideal bir zaman olacaktır. Duş esnasında arınan ve temizlenen vücut, tamamen kurulandıktan sonra sprey uygulaması yapılmalıdır. Sprey, hijyen eksikliğini kapatan değil, tene hafif ama hoş bir koku veren üründür. 

 

Kadın Vücut Spreyi Çeşitlerinin Uygulama Noktaları Önemlidir
 

Kadın vücut spreyi, kokunun daha etkili yayılması ve daha uzun süre etkisini göstermesi için uygulama noktaları son derece önemlidir. İdeal etki alabilmek için boyun, göğüs, bilekler, dirsekler, dizler ve kulak arkaları önerilmektedir. Tüm parfüm çeşitleri gibi sprey kullanımında da aşırıya kaçmamakta yarar olacaktır. Bu noktaların herhangi birinin seçilerek uygulama yapılması yeterli olacaktır. Fresh vücut spreyi en ideal ürünlerden biri olarak kabul edilmektedir. Hem kullanıcısını hem de çevresindeki insanları rahatlatan ve huzur veren bir koku olan fresh, genel kabul gören kokuların başında gelmektedir. Ancak, diğer ürünlerde olduğu gibi tek bir çeşide bağımlı kalmak sprey kullanımı için zorunluluk kabul edilmemektedir. Haftalık, ya da günlük olarak farklı koku içerikli spreyler kullanılabilmekte, her gün farklı bir koku ile kadının çevresi üzerindeki etkisi daha üst boyutlara taşınabilmektedir. 

 

Fresh Vücut Spreyi Gün İçinde De Rahatlıkla Kullanılabilmektedir
 

Fresh vücut spreyi çeşitlerinin kullanıcısına sağladığı avantajlardan biri de günün farklı saatlerinde de rahatlıkla kullanılabiliyor olmasıdır. Gün içinde kullanılan spreyin etkisinin azaldığı fark edildiğinde, yenilemek ve canlılığı artırmak mümkündür. Ancak, bu uygulamalarda temiz cilt kuralının ihmal edilmemesi gerekmektedir. Önce sprey uygulanacak bölge temizlenmelidir. Bu aşamada dirsek içleri tercih edilmesi, uygulama kolaylığı sağlayacaktır. 

 

En İyi Vücut Spreyi En Doğru Ölçüde Kullanılan Üründür
 

Sektörün gelişmesi ve piyasaya çok farklı ürünler sunulması, en iyi vücut spreyi hangisi sorusunu ortaya çıkarmıştır. Bu soruya marka bazlı cevap vermek pek mümkün değildir. Cilt tipine uygun koku seçimi ve uygulama miktarının iyi ayarlanması, en iyi vücut spreyi için yeterli kriterler olacaktır. Bahar esintisini teninde hissetmek isteyenler çiçek kokulu vücut spreyi çeşitlerini tercih edebilirler. Ancak, tek seferde çok fazla kullanım ters etki yaratacaktır. Az ve kararında kullanım, gün içinde tekrarlanan yenileme seansları ile kesintisiz bir ferahlık ortaya çıkacaktır. Siz de sprey parfüm kullanmak istiyor, çeşitler arasında kararsız kalıyorsanız, Tikatti ürünlerini incelemenizde yarar olacaktır. Tikatti ürünleri arasında öne çıkan çiçek kokulu vücut spreyi çeşitlerini deneyimlemenizi tavsiye ederiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR