₺39,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺123,90 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Yeni Ürün
₺39,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
₺29,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺29,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺355,90 KDV Dahil
₺540,00 KDV Dahil
%34 İndirim
%34İndirim
Yeni Ürün
₺45,90 KDV Dahil
₺75,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺45,90 KDV Dahil
₺75,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺49,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Yeni Ürün
₺189,90 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Yeni Ürün
₺45,90 KDV Dahil
₺75,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
1

DUDAK PARLATICISI İLE DAHA DOLGUN VE GÜZEL DUDAKLARA SAHİP OLABİLİRSİNİZ
 

Dudak parlatıcısı, son yılların en popüler makyaj trendleri arasında yer almaktadır. Dudaklarda mat görünümü ortadan kaldıran, ışıl ışıl ve dolgun bir görünüm imkanı veren parlatıcılar, her kadının mutlaka sahip olduğu ve severek kullandığı makyaj malzemeleri arasında yer almaktadır. Dudak parlatıcı ürünler, içerdiği bileşenler sayesinde görsel güzelliğinizi daha da kalıcı hale getirecek, besleyici unsurlar da barındırmaktadır.
 

Dudak Parlatıcısı Nedir?

Dudak parlatıcısı, dudaklara yoğun parlaklık ve nem kazandıran, şeffaf likit rujlara verilen isim olarak değerlendirilmektedir. Tek başına uygulama yöntemi en sık başvurulan uygulamalar arasında yer alan ürün, sağladığı parlaklık ve canlılık ile yorgun yüz şeklini de canlandırmaktadır. Tek başına kullanılan bir makyaj malzemesi olmasının yanı sıra mat ruj tercihlerinde de yardım alınan ürün olarak dikkat çekmektedir. Mat rujun kalıcılığını benimseyen, ancak görünümünü sevmeyen kadınlar, ruj üzerine parlatıcı uygulayarak, hem dayanıklı, hem de canlı bir dudak rengine kavuşabilmektedirler.

Dudak parlatıcı likit rujlar, sağladığı canlı ve parlak görünümün çok ötesinde etkilere sahip olan makyaj malzemeleri olarak değerlendirilmektedir. Bu ürün, parlaklığın yanı sıra dudakların çok daha dolgun görünmesini sağlamaktadır. İnce dudaklara sahip kadınlar sıklıkla bu makyaj hilesine başvurmakta, parlatıcılar sayesinde dolgun görünümlü dudaklara sahip olabilmektedirler.
 

Parlatıcı Ruj Dudak Üzerinde Nasıl Etkiler Bırakmakta

Parlatıcı ruj tercihi öncelikle dudakların çok daha parlak görünmesini sağlamak amacıyla tercih edilmektedir. Ancak, bu ürünün dudak üzerinde çok daha farklı etkiler bıraktığı bilinmektedir. Bu etkilerin başında da canlılık katmasıdır. Yüzün odak noktasını oluşturan dudaklara yapılan küçük dokunuşlar tüm yüzün görünümünü bir anda değiştirebilmektedir. Yorgun bir yüze sahip olan kadınlar, dudaklarında yapacakları değişim ile odak noktasını hareketlendirebilmekte, bu olgu tüm yüze yansımaktadır. Yorgun bir yüz, dudakların canlı görünümü ile bir anda değişmekte, daha güçlü ve dinç görünebilmektedir.

Dudak üzerinde parlatıcı ruj etkilerinin başında dolgunluk yaratması da gelmektedir. Kadınlar, parlatıcıları genellikle bu etkiyi yaratabilmek amacıyla kullanmaktadır. Normal ve kalın dudağa sahip kadınlar etkiyi pekiştirmek için parlatıcı tercih ederken, mucizevi bileşen asıl ince dudaklı kadınlarda hayat kurtaran etkiler yaratmaktadır. İnce dudaklar, uygun seçilmiş ve doğru kullanılmış parlatıcı ile bir anda dolgun hale gelebilmektedir.
 

Şeffaf Dudak Parlatıcısı Besleyici Özellik De İçermeli

Şeffaf dudak parlatıcısı, görünümü değiştirmesinin ötesinde etkiler de yaratmaktadır. Bunun için uygun ürün seçimi önemli bir faktör olarak kabul edilmektedir. Dudaklarda yalancı bir dolgunluk hissinden daha kalıcı etkiler isteyen kadınların hyaluronik asit içeren parlatıcıları tercih etmesinde yarar olacaktır. Hyaluronik asit içeren şeffaf dudak parlatıcısı, etkin maddesi sayesinde dudakları besleyecek ve bir süre sonra dolgun hale gelmesini sağlayacaktır.

Şeffaf lip glass, Hindistan cevizi yağı ve E vitamini içerikli modelleri ile dudakların beslenmesine ve kalıcı canlılık kazanmasına imkan tanımaktadır. Özellikli şeffaf lip gloss sayesinde dudaklara bir yandan güzellik kazandırılırken, bir yandan da bakım yapma imkanı bulunmaktadır.
 

Pembe Dudak Parlatıcısı İle Tek Başına Kullanılan Ürüne Sahip Olabilirsiniz

Nemlendirici dudak parlatıcısı genellikle şeffaf olarak tasarlanmaktadır. Bu üründeki amaç doğrudan dudağa parlaklık sağlamak olarak planlanmaktadır. Ancak, gelişen kozmetik teknolojisi bu üründe de yenilikleri beraberinde getirmektedir. Farklı renk içerikleri ile de sunulan nemlendirici dudak parlatıcısı çeşitlerinin en ilgi çeken modeli pembe dudak parlatıcısı olmaktadır. Bu ürünü kullanan kadınlar, hem parlatıcıyı hem de pembe ruju aynı anda kullanma imkanı sunmaktadır. Pembe dudak parlatıcısı, dudak üzerinde mucizevi sonucular ortaya çıkarmaktadır. Siz de parlak ve dolgun dudaklara sahip olmak istiyorsanız, Tikatti ürünlerini denemenizde yarar olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR